HAKKIMIZDA

 

SEZGİN İNŞAAT olarak sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle geleceği inşa etmeye devam ediyoruz. “Gelecek” fikri üzerine geliştirilen gerek mimari, gerekse yatırım değeri olarak üstün nitelikli yeni yaşam ve iş alanlarıyla insanımız ve ülkemiz için daima  üretmek için çalışıyoruz. Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.

 

 

KENTE YENİ BİR KİMLİK
YENİ BİR SİLÜET...


İstanbul’u İstanbul yapan ve Türkiye’yi dünya sahnesinde en etkin şekilde tanıtan SEZGİN İNŞAAT, hayatınız için sınırsız ayrıcalıklar yaratmayı ilke edinmiştir.
Sektörün en prestijli projelerini hayata geçirmek yanında mimarî özgünlük yönünden de ilkleri yine SEZGİN İNŞAAT gerçekleştirmiştir. Şehrin siluetini değiştiren ve bölge için sembol sayılan eser niteliğindeki projeler, Sezgin inşaat markasını yurt dışına taşımıştır.